Informacija

PATVARI NEMETALINĖ ARMATŪRA

Nemetalinė armatūra dar vadinama GRP, nes ji pagaminta iš kompozitinių medžiagų. Tai tiesus strypas su spiraliniu reljefu, kuris strypo paviršiuje išraižytas vienodais intervalais.

Nemetalinės armatūros teigiamų savybių sąrašas gana ilgas:

  • mažas kompozitinių gaminių savitasis svoris
  • lenkimo ir tempimo stipris prilygsta plienui
  • nemetalinį armatūros strypą galima susukti į vamzdžius ir vežti paprastu automobiliu nerūdija, nepūva, neatlaiko rūgštinės ir šarminės aplinkos, stiprumui ir vientisumui neturi įtakos druskų tirpalai
  • bazalto ir stiklo pluošto laminato negalima ištempti, todėl jis ilgai išlaiko vientisumą (sąlyginis tarnavimo laikas iki 50 metų)
  • gaminiai iš kompozitinių medžiagų praktiškai nelaidūs šilumai, todėl yra nepakeičiami gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų statyboje.

Šių gaminių pritaikymo sritys yra įvairios, tačiau pagrindinė dalis šiandien tenka išorinėms komunikacijoms ir pastatų inžinerinėms sistemoms.

Dėl specifinės paskirties ir tam tikrų reikalavimų plastikinius vožtuvus, vamzdžius ir jungiamąsias detales, skirtas technologinėms linijoms įrengti ir apskritai pramonei, gamina nedaug įmonių.

Bendrovė «FIP Spa» yra pirmaujanti plastikinių vamzdžių sistemų, skirtų agresyvioms terpėms transportuoti, įskaitant įvairių tipų uždarymo ir valdymo vožtuvus, gamintoja.

ĮmonėVamzdžiaiArmatūraMatavimų ir analizės įrangaFIPPVC, PP, CPVC, PVDF, ABS, PEOPVC, PP, CPVC, PVDF, ABCPVC, PP, CPVC, PVDF, ABCPretakos matuokliai, srauto matuokliai, srauto matuokliai, pH matuokliai, laidumo matuokliai.

Mūsų šalis vis dar gerokai atsilieka nuo Europos pagal plastikinių vamzdynų sistemų populiarumą. Tačiau šiuo metu potencialūs klientai labai domisi plastiku ir atotrūkis mažėja. Plastikinių vamzdynų, naudojamų lauke, bumas Rusijoje prasidėjo dar dešimtojo dešimtmečio viduryje. Dabar panašus procesas vyksta ir technologinių vamzdynų segmente.

Baseinai ir rezervuarai, vandens ir nuotekų valymas, korozinių skysčių transportavimas — tai tik keli plastikinių vamzdynų pavyzdžiai, o dauguma Rusijos įmonių vis dar naudoja metalą, kuris šiam tikslui yra mažiau efektyvus.

Šiuo metu plastikiniai vožtuvai, be populiarumo sulaukusių plastikinių vamzdžių, plačiausiai naudojami šiose srityse:

Statybos paslaugų inžinerija

Polimerinių vamzdžių ir jungiamųjų detalių montavimo ir remonto paprastumas, maža kaina ir ekologiškumas jau seniai įvertintas būsto ir pramoninės statybos srityje. Maždaug 65 % naujai statomų ar rekonstruojamų pastatų įrengiami plastikiniai vamzdžiai ir jungiamosios detalės. Šiame rinkos segmente dažniausiai naudojamos PP, CPVC ir PE medžiagos.

Pramoniniai vamzdynai

Polimerinių sklendžių taikymą įmonių vandens valymo technologijose ir transportuojant chemiškai agresyvias terpes lemia tai, kad polimerų atsparumas cheminėms medžiagoms leidžia sumažinti eksploatacines išlaidas, atsisakyti brangių kombinuotų metalo-polimero ir kompozitinių įtaisų naudojimo ir padidinti vamzdynų patikimumą.

Pramonės segmente naudojamų jungiamųjų detalių ir vamzdžių asortimentas yra plačiausias. Taip yra dėl to, kad skirtingoms terpėms reikia skirtingų savybių polimerų. Pagrindinės medžiagos yra PVC, PP, CPVC, PVDF, ABS ir įvairūs kopolimerai.

Lauko ryšiai

Pastaraisiais metais pastebimas didelis susidomėjimas plastikinių medžiagų naudojimu išorinių vamzdynų sistemų konstrukcijoms.Taip yra dėl ilgo tarnavimo laiko, didelio atsparumo korozijai ir galiausiai dėl nedidelio polimerinių vamzdynų svorio.Be to, polimerinių vamzdynų naudojimas nebeapsiriboja vien vandens ir šilumos tiekimu. Plastikiniai vamzdynai vis dažniau naudojami dujų perdavimui. Daugiausia naudojami iš įvairių rūšių PE ir PP pagaminti vamzdynai ir jungiamosios detalės.

Baseinų ir rezervuarų sujungimas

Vienas iš geriausių panaudojimo būdų.Nedidelis svoris, paprastas montavimas ir priežiūra, patikimumas ir ilgaamžiškumas, transportuojamų skysčių švarumo garantija ir nepriekaištinga išvaizda — visa tai lėmė šios rinkos operatorių pasirinkimą rinktis polimerinius vožtuvus.